20. 9. 2023

SERVIS tým

SERVIS tým jsme se rozhodli založit už pro Stínadla 2019.
Tento krok se nám osvědčil, proto sháníme pomoc i letos! Bez vás to nezvládneme!

REGISTRACE

• Registrace je spuštěna pro dobrovolníky, kteří nám budou ochotni pomoci s organizací na místě dříve, čímž budou mít zajištěnou účast na Stínadlech.
  • Minimální věk členů servis týmu je 15 let.
  • Členové SERVIS týmu budou mít levnější účastnický poplatek (letos to bude o celou stovku – servisácký poplatek totiž činí 270,- Kč).
  • Pokud jedeš na Stínadla s oddílem a nemáš někoho kdo by se za tebe staral o tvé svěřence, radši přenech místo v servis týmu někomu jinému.
  • Budeme se snažit rozdělit úkoly tak aby jsi měl/a možnost zapojit se do co největší části programu a taky si vyzkoušel/a role, které by tě zajímaly. Čím víc nás bude, tím líp se to bude dělit.

S ČÍM POTŘEBUJEME POMOCI

• pomoc při vedení programu
    • program bude připraven, jde o pomoc která bude vysvětlena na místě
  • účast na scénkách
  • pomoc při organizaci večerní hry
    • člen Bratrstva Kočičí Pracky/Rychlých Šípů apod.
    • bezpečnostní dozor – “ chodící kužel“ (reflexní prvky dostaneš na místě)
  • zdravotník akce
    • zodpovědnost za lékárničku
    • nutný zdravotnický kurz!
  • fotograf/kameraman
    • nutná vlastní výbava na odpovídající úrovni!
    • zkušenosti vítány
  • pomocná síla v kuchyni
    • příprava snídaní, svačinek na cestu apod.
  • technická pomoc
    • příprava a správa technického zázemí akce

V LETOŠNÍM ROCE DOSTANOU VŠICHNI NAŠI SKVĚLÍ SERVISÁCI ZDARMA STÍNADELSKÝ PLECHÁČEK NEBO ŠÁTEK (z roku 2018).

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ

Registrace do SERVIS týmu byla uzavřena, v tuto chvíli máme dost lidí na pomoc a více bychom nedokázali zapojit. Pokud by se chtěl ještě někdo registrovat, učiňte tak přes registrační formulář pro družiny.